Hakkımızda

Markanız ve işletmeniz için veri analizine dayalı gelişmiş çözümler.. 

E-Ticaret, Web Tasarım, Kurumsal Kimlik Oluşturma, Google Reklam, Sosyal Medya WEB Geliştirme, Yazılım Geliştirme, Mobil Uygulama ile ilgileniyorsanız doğru yerdesiniz.

 

By Dıpşov Design Kimdir? Neler Yapar?

By Dıpşov Design, marka ve işletmelere dijital çözümler sunan, serbest çalışan bir web tasarım ve web geliştirici uzmanıdır. Başta e-ticaret olmak üzere, web site tasarımı, Google ve Instagram reklam çalışmaları ile gelir arttırmaya yönelik süreçleri uygular. 

İşletmelerin net, güçlü ve bir varlık olarak ne olduklarını yansıtan bir marka veya kimlik oluşturmalarına yardımcı olur ve kurumsal kimliklerini oluşturur. 

Kurumların ya da şirketlerin bilgisayar sistemleri (bilgisayar yazılımları) ile ilgili işlerini kolaylaştırmak için yeni yazılım ve programlar hazırlar ve geliştirilmesini sağlar.

Sektörde serbest çalışan birçok kişi kötü izlenim uyandırsa da, By Dıpşov Design bir markadır ve kendi şirketine sahiptir. Hizmetlerinde fatura hazırlar, sözleşmeler ile sizi korur ve sizlere tam profesyonel bir hizmeti eksiksiz sunar. Çalışan ve memnun kalan işletmeleri referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz.

Hizmet sektöründe yer alan işletmeler için profesyonel web siteleri tasarlar, bu web sitelerinin bir çok insana en kısa sürede erişimini kolaylaştırır.

Dijitalde daha çok insana bilgi ve birikimlerini aktarmak için Google, YouTube, Instagram, Facebook, TikTok ve Blog yazıları ile görsel ve metin dijital içerikler üretir.

Sizde işinizi büyütmek, yeni iş fikirlerinizi hayata geçirmek ve kendinize daha faydalı bilgiler almak için şimdi iletişime geçebilirsiniz..  

Kullandığımız Programlar..

ai generated, robot, technology-8015425.jpg

Her Gün Bir Şey Öğrenin..

No Code / Low Code: No code veya low code olarak adlandırılan yaklaşımlar, yazılım geliştirme süreçlerini hızlandırmayı ve kolaylaştırmayı amaçlar. Bu yaklaşımlar sayesinde, yazılım geliştirme sürecinde daha az kod yazılması veya hiç kod yazılmaması hedeflenir.

Dıpşov Cihan Düşel
Kurucu / Yazılım Uzmanı
Sektörde Lider Olmak !

Tasarımlarımızı büyük bir özveri ile sizlere sunuyor ve bu sektörde en iyisi olmak için çalışıyoruz.

Zamanında Teslimat !

Sözleşmemizde belirtilen taahhüt ettiğimiz süre içerisinde tasarımlarımızın teslimatını sağlıyoruz.

Avantajları Keşfedin !

Düşük Maliyet; Ajanslara göre çok daha düşük ücret ödersiniz. Zaman Tasarrufu; Gereksiz süreçlerle zaman kaybetmezsiniz. Kolay İletişim; 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Tasarım Kalitesi; Özgür icra edilen tasarımlar her zaman kalitelidir.

Scroll to Top