Hizmetlerimiz

İşletmelerin net, güçlü ve bir varlık olarak ne olduklarını yansıtan bir marka veya kimlik oluşturmalarına yardımcı oluyoruz.

Çevrimiçi dünyada varolmanız ve sesinizi duyurmanız için işletmenizin ihtiyaç duyduğu web tasarım, web yazılım, dijital pazarlama, mobil uygulama ve danışmanlık hizmetlerini en profesyonel şekilde size sunuyoruz.

 

Web tasarımı ve geliştirici, web sitelerinin ve web tabanlı uygulamaların oluşturulması, tasarlanması ve geliştirilmesiyle ilgileniyoruz. Web geliştirici olarak, kullanıcıların internet üzerindeki deneyimlerini iyileştirmek için çeşitli teknolojileri kullanarak web projelerini hayata geçiriyoruz.

Yazılım geliştirme; program analizi, tasarımı, geliştirme ve bakımını içerir. Gereksinimlerin belirlenmesinden kodlamaya, test etmeye ve devreye alma süreçlerini kapsar.

Yazılım geliştirme, bir yazılım ürününün oluşturulması ve geliştirilmesi sürecidir. Bu süreçte yazılımın planlanması, tasarlanması, kodlanması, test edilmesi ve dağıtılması gibi aşamalar yer alır. Yazılım geliştirme süreci, genellikle bir döngü şeklinde ilerler ve tekrarlanabilir.
Yazılım geliştirme süreci, çeşitli modeller ve yöntemler kullanılarak gerçekleştirilebilir. Örneğin, şelale modeli, spiral model, arttırımsal geliştirme ve çevik geliştirme gibi farklı yazılım geliştirme modelleri mevcuttur.
Yazılım geliştirme uzmanı olarak, bilgisayar sistemleriyle ilgili işleri kolaylaştırmak, yeni yazılım ve programlar hazırlamak için görev yapıyoruz. Görevlerimiz arasında şirketlerin ihtiyaçlarını belirlemek, kodlama aşamasını yönlendirmek, hataları tespit etmek, yazılımı test etmek, teknik ve eğitim dokümanları hazırlamak ve yeni teknolojileri takip etmek gibi faaliyetler yer alır.
Bir diğer kavram ise IDE (Entegre Geliştirme Ortamı) olarak bilinir. IDE’ler, yazılım geliştirme sürecini daha verimli hale getiren bir araçtır. İşlevleri, kod düzenleme otomasyonu, söz dizimi vurgulama, akıllı kod tamamlama ve yeniden düzenleme desteği gibi özellikleri içerir. Geliştiricilere merkezi bir arayüz sağlayarak yazılım geliştirme sürecini kolaylaştırır ve daha etkin bir çalışma imkanı sunar.
Bu bilgiler ışığında, “yazılım geliştirme” kavramının bir süreci ifade ettiğini ve bu süreci gerçekleştiren yazılım geliştirme uzmanı olarak, yeni yazılım ve programlar oluşturarak şirketlerin ihtiyaçlarını karşıladığımızı söyleyebiliriz.

Logo en sade haliyle bir işletmeyi diğer işletmelerden ayıran markayı harf, simge (görsel veya çizim) veya her ikisinin birden kullanıldığı özgün çizimlerdir. Ürün ve markaların hızla artması ile bu markaların diğer markalardan ayrışması önemli olmaya başladı. Bu ayrım için sadece marka ismi yeterli gelmediği için görsel olarak da bu ayrımın sağlanması gerekliliği “logo tasarımı” nı önemli hale getirdi. Logo tasarımı yapılırken bu ayırım, renkler, amblemler, çoğunlukla da her ikisi ile birden yapılmalıdır.

Grafik tasarım; yeteneğin, fikrin, hayal gücünün, düşüncenin, iletilmesi istenen mesajın, teknoloji yardımı aktarılması, sergilenmesi sanatıdır. Grafik Tasarım; denge, hizalama, yakınlık, ölçeklendirme, karşıtlık, vurgulama, hareket ve. sanatsal ölçütleri barındırmaktadır. Grafik tasarım, hayal gücünüze bağlı olarak her şeyi tasarlayabilmenizi, dijital ve basılı ortama aktarabilmenizi sağlar.

Grafik tasarımın amacı bir mesajı iletmektir. Bu nedenle daha çok reklam, tanıtım amaçlı kullanılan oldukça etkili bir sanat dalıdır. Kişi veya işletmelerin basılı veya dijital platformlarda kendilerini en iyi şekilde temsil etmelerini sağlıyoruz.

SEO (Search Engine Optimization ) Arama Motoru Optimizasyonu olarak tanımlanır. Web sitenizin arama motoruna uygun hale getirilmesi için yapılan bu çalışma uzmanlık isteyen bir konudur. Gerekli teknik bilgiye sahip olunarak hizmet alınması gerekir. Seo geniş bir kavramdır. Web sitesi için yapılacak olan tüm çalışmaları kapsar. Doğru işlemler uygulanır ise siteniz Google de yükselişe geçer. Tüm web siteleri için seo hizmeti uygulanır. Sitelerinizin yükselişe yani ilgili anahtar kelimelerde bulunması da yapılacak olan bu işlemle doğru orantılıdır.

  • Yeni bir markaya web sitelerinin ve çevrimiçi profillerinin tasarımında yardımcı oluyoruz.
  • Markalaşma ve Görsel İletişim
  • Dijital İllüstrasyon
  • Yaratıcı Proje Yönetimi
  • İçerik Görselleştirme ve Yürütme
  • Marka Yenileme ve Dönüşüm gibi hizmetler sunuyoruz.
Scroll to Top